fbpx

DIAMENTOWY OPTYK

terapia widzenia

Jako jeden z niewielu salonów, Diamentowy Optyk oferuje rehabilitację widzenia z kwalifikowanym optometrystą, terapeutą widzenia.

U nas jesteś 
w najlepszych rękach

Skąd wiemy?

Przeczytaj więcej o naszej terapeutce i przekonaj się sam!

Rehabilitacja wzroku może zostać przeprowadzona w każdym wieku. Jej zadaniem jest przywrócenie komfortu widzenia, nauka i usprawnienie układu wzrokowego za pomocą treningu opartego na systematycznych ćwiczeniach wzrokowych wykonywanych za pomocą specjalistycznych sprzętów, kart oraz gier na spotkaniach w gabinecie oraz wykonywanych w domu według planu terapii ustalonego przez specjalistę.

Rodzaj rehabilitacji i częstotliwość ćwiczeń dobierana jest indywidualnie. Przez cały czas terapii, pacjent pozostaje pod stałą opieką doświadczonego optometrysty, który kontroluje jej przebieg.

Objawami zaburzeń są:

  • mrużenie oczu 
  • częstsze pocieranie oczu
  • uciekanie oka
  • problemy z pisaniem lub czytaniem 
  • ustawianie głowy pod nietypowym kątem 
  • czytanie z bardzo bliskiej odległości 
  • trudności ze skupieniem wzroku przez dłuższy czas
  • częste bóle oczu i głowy
  • szybkie męczenie oczu

Jeśli zauważyłeś kilka objawów u siebie albo najbliższych, warto skonsultować to ze specjalistą. Im wcześniej terapia zostanie podjęta, tym lepsze będą jej efekty.

Umów się na badania!

Nasi specjaliści dostępni są codziennie.
Dysponujemy szerokim grafikiem, który ułatwi Ci wybór terminu badań.

Pamiętaj, że szybko wykryte zaburzenia to bardziej efektywne leczenie!

Zadzwoń i zapytaj o dogodny termin.

Kiedy do specjalisty?

Jeśli zauważyłeś kilka objawów u siebie albo najbliższych, warto skonsultować to ze specjalistą. Im wcześniej terapia zostanie podjęta, tym lepsze będą jej efekty.

Chcesz wiedzieć czy terapia widzenia może Ci pomóc? Na czym polega i kiedy jest stosowana? A może jak rozpoznać wadę wzroku i co powinno zaniepokoić? Czytaj więcej o indywidualnej terapii wzroku na blogu lub skonsultuj się z naszym specjalistą.

Umów się na badania!

Nasi specjaliści dostępni są codziennie. Dysponujemy szerokim grafikiem, który ułatwi Ci wybór terminu badań. 

Zadzwoń i zapytaj o dogodny termin.

Drogi pacjencie

Wyznaczyliśmy sobie najwyższe standardy jakości obsługi i damy temu upust również w sieci, dlatego chcemy być bardzo dobrze przygotowani, by odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zachęcamy do odwiedzenia salonów optycznych należących do Grupy Diamentowy Optyk w całym kraju i polubienia naszego fanpage’a na facebooku.

Chcę zobaczyć fanpage

Diamentowy Optyk Kluczbork

Oferujemy najwyższy standard usług i najwyższej jakości produkty. Zapoznaj się z naszą ofertą on-line lub odwiedź jeden z naszych salonów, a my gwarantujemy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Badanie wzroku

Dzięki kompleksowym badaniom wzroku starannie dobierzemy odpowiednie soczewki okularowe lub szkła kontaktowe do Twoich oczu. Zachęcamy również do okresowego badania wzroku, które pozwoli na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości i właściwą ich korekcję. 

Szybki kontakt

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Byczyńska 101, Kluczbork (Galeria Miodowa) - tel. 537 308 388

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Piłsudskiego 22, Kluczbork (dawne Ognisko) - tel. 575 308 133

Telefon

+48 537 308 388

Copyright © 2023 Diamentowy Optyk Kluczbork