fbpx

DIAMENTOWY OPTYK

Progresywne – multiDIOP

Progresywne soczewki okularowe multiDIOP, to wygodne rozwiązanie na co dzień. Zapewniają wyraźne i komfortowe widzenie na każdą odległość.

Wygoda i komfort

Okularowe soczewki progresywne multiDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, są wygodnym rozwiązaniem dla osób, u których pojawiło się osłabienie ostrości widzenia powodujące codzienny dyskomfort. Zapewniają szerokie pole widzenia oraz płynne przejście pomiędzy wartością od dali (część górna) i od bliży (część dolna), czego efektem jest nieograniczona perspektywa widzenia.

Soczewki progresywne multiDIOP to nowoczesna konstrukcja soczewek z wewnętrzną progresją, produkowana w cyfrowej technologii FreeForm. Dzięki zastosowaniu wewnętrznej progresji pola widzenia w soczewkach multiDIOP są znacznie szersze w porównaniu z konwencjonalnymi konstrukcjami soczewek progresywnych.

Nasi eksperci wykonają pełne badania i pomogą dobrać soczewki do potrzeb Twoich oczu, stylu życia oraz charakteru pracy.

Umów się na badania!

Nasi specjaliści dostępni są codziennie. Dysponujemy szerokim grafikiem, który ułatwi Ci wybór terminu badań. 

Zadzwoń i zapytaj o dogodny termin.

Soczewki progresywne? multiDIOP

Progresywne soczewki okularowe multiDIOP są dobierane do indywidualnych potrzeb, stylu życia oraz charakteru pracy użytkownika. Zapewniają szerokie pola widzenia oraz płynne przejścia z obszarów dali do bliży, dzięki czemu można uzyskać wyraźne widzenie obiektów znajdujących się w różnych odległościach.

Naszym pacjentom polecamy wysokiej klasy soczewki multiDIOP, które:

 • zapewniają ostre widzenie na każdą odległość
 • tworzone są według indywidualnych potrzeb pacjenta
 • umożliwiają szybkie i płynne przenoszenie wzroku na różne odległości
 • dbają o dobre widzenie  w każdych warunkach
 • posiadają szeroką strefę pośrednią (między dalą, a bliżą)
 • najnowsza technologia wykonania FreeForm
 • szerokie pole widzenia
 • dostępne tylko w salonach Diamentowy Optyk

Wartości korekcyjne soczewek obliczane są indywidualnie, a każdy punkt na powierzchni soczewki ma własną wartość korekcyjną, według której soczewka jest szlifowana.

Dlaczego to ważne?
Ponieważ gwarantuje najwyższą precyzję i świetne parametry, z dokładnością co do jednego piksela! 

Free Form

FreeForm to najbardziej precyzyjna technologia wykonywania soczewek okularowych spośród wszystkich dostępnych na rynku. Diamentowe frezy punkt po punkcie, z dokładnością co do piksela, kształtują powierzchnię soczewki. Dzięki temu soczewki okularowe są spersonalizowane (a nie wybrane spośród dostępnych w magazynie).

Nasi eksperci wykonają pełne badania i pomogą dobrać soczewki do potrzeb Twoich oczu, stylu życia oraz charakteru pracy. 

ODPOWIEDNIA OPIEKA DLA TWOICH OCZU

multiDIOP RELAX

MultiDIOP Relax to soczewki jednoogniskowe do dali, posiadające strefę wsparcia wzroku umieszczoną w dolnej części soczewki. Niewielki wzrost wartości soczewki wspomaga Twoją akomodację, ułatwia Ci uzyskanie ostrego obrazu w bliży oraz łagodzi objawy wysiłku wzrokowego. Okulary tego typu zapewniają wsparcie i relaks Twoim oczom w trakcie pracy przy komputerze oraz w innych sytuacjach, w których zmieniasz odległości patrzenia.

Dlaczego polecamy je naszym pacjentom? 

 • produkt najnowszej generacji 
 • wspomagają naturalną aktywność oka
 • przeciwdziałają cyfrowemu zmęczeniu oczu oraz zmniejszają wysiłek wzrokowy 
 • zapewniają długotrwały komfort widzenia
 • poza wartościami korekcyjnymi do dali, posiadają strefę wsparcia wzroku do bliży, która znajduje się w dolnej części soczewki
 • niewidoczna strefa wsparcia wspomaga akomodację oka i ułatwia szybkie uzyskanie ostrego obrazu
 • spowalnia zmęczenie oczu, również podczas korzystania z ekranów urządzeń cyfrowych oraz innych czynności w bliższym obszarze

Zapewnij Sobie komfortowe warunki pracy i odpoczynku z wielofunkcyjnymi soczewkami okularowymi MultiDIOP Relax.

Dostępne w salonach Diamentowy Optyk.

Długotrwałe patrzenie na ekrany urządzeń elektronicznych może powodować cyfrowe zmęczenie Twoich oczu: podrażnienie, nieostre widzenie i ból głowy. Intensywność objawów wysiłku wzrokowego, zmniejsza się, po zastosowaniu soczewek okularowych wspomagających akomodację, których specjalna konstrukcja zapewnia komfortowe i zrelaksowane widzenie w cyfrowym świecie.

Jeżeli spędzasz ponad dwie godziny dziennie, patrząc na ekrany urządzeń cyfrowych lub wykonując inne czynności w obszarze bliży i zmagasz się z objawami cyfrowego zmęczenia wzroku, soczewki ze wsparciem akomodacji są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

MiYOSMART – Przeciwdziałaj krótkowzroczności u dzieci

Czy wiesz czym jest krótkowzroczność? Krótkowzroczność to wada wzroku, w którym promienie świetlne skupiane są przed siatkówką zamiast na siatkówce. Głównym powodem krótkowzroczności u dzieci jest to, że w czasie intensywnego wzrostu dziecka, jego gałka oczna także rośnie zbyt szybko stając się za długa lub rogówka zbyt wypukła. Obrazy, które powinny powstać na siatkówce powstają przed nią, co skutkuje niewyraźnym widzeniem dalekich obiektów.

MiYOSMART

MiYOSMART to innowacyjne soczewki okularowe, przeznaczone do spowolnienia postępu krótkowzroczności w łatwy, bezpieczny, skuteczny i nieinwazyjny sposób. Wczesne rozpoznanie i korygowanie krótkowzroczności u dzieci zapobiega postępowaniu wady wzroku i pozwala uniknąć poważniejszych problemów z widzeniem w przyszłości.

Dzięki rewolucyjnej technologii D.I.M.S. powstałej we współpracy z politechniką w Hongkongu, soczewka koryguje wadę wzroku na całej swojej powierzchni i spowalnia progresję krótkowzroczności, dzięki mikrosegmentom krótkowzrocznego rozogniskowania, przypominającym plaster miodu.

W trosce o naszych małych pacjentów, soczewki wykonane są z odpornego materiału, by chronić oczy podczas zabaw. Dodatkowo powierzchnia szkieł uszlachetniona jest powłoką antyrefleksyjną najnowszej generacji, która ułatwia utrzymanie soczewek w czystości oraz zabezpiecza oczy przed promieniowaniem UV.

Oczy młodych  pacjentów zasługują na szczególną troskę.

Dlatego polecamy im  wielozadaniowe soczewki MiYOSMART:

 • wykonane z wytrzymałego materiału wysokiej jakości 
 • chronią oczy przed uszkodzeniem mechanicznym 
 • pełna ochrona przed promieniowaniem UV
 • rewolucyjna i nieinwazyjna technologia D.I.M.S
 • hamują postęp krótkowzroczności 
 • korygują krótkowzroczność
 • działanie potwierdzone badaniami klinicznymi 
 • łatwe do utrzymania w czystości 
 • powłoka antyrefleksyjna Eye Shield
 • dostępne w salonach Diamentowy Optyk

 

Skuteczność soczewek MiYOSMART została potwierdzona w kilkuletnich badaniach klinicznych. Została wielokrotnie nagrodzona statuetkami: Grand Prize, Grand Award, Gold Medal na Międzynarodowych Targach Wynalazków w Genewie, SILMO d’Or podczas targów optycznych w Paryżu, Złoty Medal targów OPTYKA.

Czym jest krótkowzroczność? Jak działa technologia D.I.M.S? Krótkowzroczność można leczyć i spowalniać? Ale jak? 

Zapewnij swojemu dziecku komfortowe warunki nauki i odpoczynku, z wielofunkcyjnymi soczewkami okularowymi MiYOSMART.

Dostępne w salonach Diamentowy Optyk.

Diamentowy Optyk Kluczbork

Oferujemy najwyższy standard usług i najwyższej jakości produkty. Zapoznaj się z naszą ofertą on-line lub odwiedź jeden z naszych salonów, a my gwarantujemy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Badanie wzroku

Dzięki kompleksowym badaniom wzroku starannie dobierzemy odpowiednie soczewki okularowe lub szkła kontaktowe do Twoich oczu. Zachęcamy również do okresowego badania wzroku, które pozwoli na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości i właściwą ich korekcję. 

Szybki kontakt

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Byczyńska 101, Kluczbork (Galeria Miodowa) - tel. 537 308 388

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Piłsudskiego 22, Kluczbork (dawne Ognisko) - tel. 575 308 133

Telefon

+48 537 308 388

Copyright © 2023 Diamentowy Optyk Kluczbork