fbpx

DIAMENTOWY OPTYK

SZKŁA KONTAKTOWE

Prowadzisz aktywny tryb życia? Czy są sytuacje w Twoim życiu, kiedy okulary nie do końca są dla Ciebie komfortowe? A może Twoje dziecko chce ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego bez obawy o okulary? 

To znaczy, że soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie!

W naszym salonie wykonujemy pełne badania optometryczne, tak by jak najdokładniej dobrać soczewki kontaktowe do Twoich oczu. Po badaniu otrzymasz komplet soczewek próbnych, które będziesz mógł testować pod kątem wygody i ostrości widzenia przez kilka dni. Następnie na wizycie kontrolnej nasi specjaliści przeprowadzą ocenę przedniego odcinka oka, aby upewnić się czy soczewki są odpowiednio dobrane do Twoich oczu.

 

Zapewniamy również szkolenie przez specjalistę z zakresu aplikacji soczewek kontaktowych, pielęgnacji, przechowywania oraz instrukcji użytkowania aby soczewki były dla Ciebie bezpieczne.

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Eyeoxy

Soczewki znajdujące się w naszej ofercie, nie są przypadkowym wyborem.

Eyeoxy to marka, która tworząc swoje produkty połączyła najbardziej zaawansowane technologie soczewek z ich wszechstronnym zastosowaniem oraz szerokim zakresem wartości korekcyjnych.

Soczewki Eyeoxy są stosowane do korekcji wszystkich wad wzroku, takich jak:

– krótkowzroczność
– nadwzroczność
– astygmatyzm
– prezbiopia (starowzroczność)

Gwarantują bezpieczeństwo i wygodę dlatego wiek użytkownika nie stanowi kłopotu.

Eyeoxy produkowane są z filtrem UV, który ochroni Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

W naszym salonie można również zamówić Eyeoxy z filtrem do pracy przed komputerem, soczewki opatrunkowe stosowane po operacji rogówki oraz soczewki kontaktowe dla dzieci, które pozwolą na zahamowanie postępu krótkowzroczności.

W zależności od preferowanego czasu użytkowania dostępne są w kilku wariantach jako: miesięczne i jednodniowe oraz konstrukcjach: jednoogniskowe sferyczne, toryczne dla osób z astygmatyzmem oraz multifokalne – progresywne.

Nasz zespół dobierze odpowiednie soczewki do potrzeb Twoich oczu oraz nauczy Cię prawidłowego użytkowania.

W salonie Diamentowy Optyk znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek Eyeoxy, krople nawilżające do oczu oraz płyny dedykowane do ich pielęgnacji.

Marka Eyeoxy posiada tytuł Liderów Kontaktologii – to znak jakości przyznawany najwyższej rangi specjalistom na rynku soczewek kontaktowych

W salonie Diamentowy Optyk znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek Eyeoxy oraz linię produktów dedykowaną do ich pielęgnacji.

Płyn do soczewek

W salonie Diamentowy Optyk znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek Eyeoxy oraz linię produktów dedykowaną do ich pielęgnacji.

Eyeoxy clear care to płyn do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Polecamy go naszym pacjentom, ponieważ jest:

Wielofunkcyjny

Nawilża, czyści, dezynfekuje, konserwuje i usuwa osad z soczewek.

Bezpieczny i sprawdzony

Pojemnik soczewek pokryty antyseptycznymi jonami srebra ma działanie przeciwbakteryjne i mikrobójcze, co podnosi bezpieczeństwo stosowania soczewek i zapobiega rozwojowi stanów zapalnych.

Wygodny w użyciu

Przeźroczysta butelka posiadająca skalę, pozwala obserwować zużycie płynu. 

Ekonomicznym rozwiązaniem

Duża butelka (400ml) specjalistycznego płynu do pielęgnacji i dezynfekcji soczewek w korzystnej cenie.

PODRĘCZNYM

Dostępny o pojemności 100ml, idealnie sprawdzi się w podróży samolotem

Eyeoxy to Liderzy Kontaktologii – to znak jakości przyznawany najwyższej rangi specjalistom na rynku soczewek kontaktowych. Dzięki niemu nie musisz podejmować decyzji dotyczących zdrowia na ślepo.

Umów się na badania!

Nasi specjaliści dostępni są codziennie. Dysponujemy szerokim grafikiem, który ułatwi Ci wybór terminu badań. 

Zadzwoń i zapytaj o dogodny termin.

Diamentowy Optyk Kluczbork

Oferujemy najwyższy standard usług i najwyższej jakości produkty. Zapoznaj się z naszą ofertą on-line lub odwiedź jeden z naszych salonów, a my gwarantujemy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Badanie wzroku

Dzięki kompleksowym badaniom wzroku starannie dobierzemy odpowiednie soczewki okularowe lub szkła kontaktowe do Twoich oczu. Zachęcamy również do okresowego badania wzroku, które pozwoli na wczesne zdiagnozowanie wszelkich nieprawidłowości i właściwą ich korekcję. 

Szybki kontakt

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Byczyńska 101, Kluczbork (Galeria Miodowa) - tel. 537 308 388

Salon DIAMENTOWY OPTYK
Piłsudskiego 22, Kluczbork (dawne Ognisko) - tel. 575 308 133

Telefon

+48 537 308 388

Copyright © 2023 Diamentowy Optyk Kluczbork